31/03/2023
8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Sot bëhet varrimi i të riut nga Tetova që ndërroi jetë në Gjermani

Para disa ditëve njoftuam se ka ndërruar jetë i riu në Gjermani, Besjan Jashari. Familja sot njoftoi se varrimi i tij do të bëhet sot në ora 17:00, ndërsa namazi i xhenazes do të falet në shtëpi, dhe varrimi në varrezat e fshatit Çellopek, shkruan Pa Censurë.

Njoftimi i plotë nga familja Jashari:
NJOFTIM
Të dashur miq, familjarë e shok,
Me dhimbje të thellë i’u njoftojmë se varrimi i më të shtrenjtit, më të dashurit, vëllaut tonë Besjan Jashari do të bëhet sot në ora 17:00.

Falja e namazit të xhenazes bëhet në shtëpi, ndërsa varrimi në varrezat e fshatit Çellopek.
Me pikëllim e mall, Familja

Të fundit