Sot priten çmime të reja të derivateve të naftës – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Sot priten çmime të reja të derivateve të naftës

Komisioni Rregullator për Energjetik (KRRE) gjatë ditës së sotme pritet të publikoj çmimet e reja të derivateve të naftës, përcjell GazetaExpress.

Çmimet që do të publikohen sot do të vazhdojnë deri të hënën e ardhshme (24,02,2020). Para një jave ulje kishte gati te të gjitha derivatet nga benzina Euro Super BS-95, Euro Super BS 98, deri te Dizeli,/GazetaExpress/

Besmir Lika

Related posts

Merkel: E rëndësishme që kufijtë të qëndrojnë të hapur

Televizioni Koha

LSDM: Politikat strategjike brenda dy vite e gjysmë kanë dhënë rezultate

Televizioni Koha

Enti Shtetëror për Statistika do ta padisë Mickoskin dhe VMRO-DPMNE-në për shpifje

Televizioni Koha

Leave a Comment