Spitali i Gostivarit ka ndërmarë të gjitha masat për koronavirusin (FOTO) – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Spitali i Gostivarit ka ndërmarë të gjitha masat për koronavirusin (FOTO)

 

Spitali i Gostivarit ka ndërmarë të gjitha masat për mbrojtjen e të gjithë të punsuarve nga rreziku i përhapjes së pandemisë.

Spitali i Gostivarit ka ndërmarë të gjitha masat për mbrojtjen e të gjithë të punsuarve nga rreziku i përhapjes së pandemisë në veçanti në repartin e Infektologjisë, ku është bërë furnizimi i të gjithë të punsuarve me maska mbrojtëse,kapela dhe doreza për një përdorim,syza mbrojtëse dhe mantilla special për mbulesën e të gjithë trupit.

Related posts

Mbi 36 mijë qytetarë nënshkruhen në peticionin për uljen e tarifës së energjisë elektrike

Televizioni Koha

Zaev: Do të mbrojmë të gjitha vendet e punës, është koha për solidaritet evropian

Televizioni Koha

Në pushim dhe plazh me distancë fizike! Agjencitë turistike kërkojnë ndihmë, anulojnë aranzhmanet

Televizioni Koha

Leave a Comment