Kronika e Zeze Lajmi i Ditës Maqedoni

Strumicë, 19 vjeçarja lind në shtëpi, por zhdukë foshnjen

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Strumicë.

Një 19 vjeçare identiteti i së cilës nuk është publikuar ka lindur në shtëpinë e saj, por nuk ka asnjë gjurmë nga foshnja. Policia menjëherë ka nisur të hetojë rastin.

Ministria e Brendshme përmes komunikatës së saj tha se rasti ka ndodhur të dielën para mesnate, kur në spitalin e qytetit, repartin e gjinekologjisë është hospitalizuar 19 vjeçarja.

Pas kontrollit të saj është konstatuar se ajo paraprakisht ka lindur fëmijë. Me këtë policia ka nisur hetimet dhe kontrollet, pasi që vajza ka mohuar një gjë të tillë

Related posts

Ulja e prodhimit sjell deri tek rritja e çmimeve të perimeve në Maqedoni

Televizioni Koha

Godina e Qeverisë dhe institucionet e tjera sonte do të ndriçojnë me ngjyrë të kaltër për Ditën Botërore të Autizimit

Televizioni Koha

Ivanov mund të dënohet me burg, ja përse?

Televizioni Koha

Leave a Comment