30/03/2023
13.4 C
Tetovo

Tag: Blerim Bexheti

Browse our exclusive articles!

Asnjë postim për tu shfaqur

Popular

Xhaçka në Shkup: Ndryshimet kushtetuese duhet të bëhen

Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria janë të vendosura të...

Sindikatat në protestë, kërkojnë rritje të pagave

Me kërkesa për rritje të pagave në shëndetësi e...

Rruga e Vicës, në muajin prill fillon asfaltimi

Rreth 700 mijë euro do të kushtojë rruga nga...
spot_imgspot_img