31/05/2023
20.5 C
Tetovo

Tag: Maqedonia e Veriut

Browse our exclusive articles!

Asnjë postim për tu shfaqur

Popular

FIZHT me thirrje të re publike për komercializimin e inovacionit të ndërmarrjeve në Maqedoninë e Veriut

Fondi për Inovacione dhe Zhvillim Teknologjik sot shpalli thirrjen...

VMRO DPMNE është fabrikë për lajme të rrejshme, propagandë dhe ofendime

Krijimi i përditshëm i lajmeve të rrejshme të përcjellura...

Mariçiq: Integrimi në BE është rruga të cilën e zgjodhën qytetarët e vendit

Integrimi evropian është rruga të cilën me vetëdije dhe...

Protestë tjetër e punonjësve të Filharmonisë para Ministrisë së Kulturës

Sot në orën 14:00, punonjësit e Filarmonisë do të...
spot_imgspot_img