25/06/2022
20.5 C
Tetovo

Tag: Miftar Abdiu

Browse our exclusive articles!

Popular

Angellov: Lëvizje e lirë pa kufizim në Vodno, Malin Sharr, Pelister, Galiçicë dhe Mavrovë

Drejtori i Qendrës për Menaxhim me Kriza Stojançe Angellov...

Parlamenti bullgar miraton propozimin francez

MIRATOHET ME 170 VOTA “PËR”, 37 “KUNDËR”, 21 “TË...

Boçvarski: Ulja e çmimeve në pikëpagesat rrugore mbetet temë e hapur

Edhe pse në muajin mars ministri i Transportit dhe...

RMV, prej sot hyri në fuqi ndalesa e pjesshme për lëvizje në pyje dhe tokë pyjore

Prej sot hyn në fuqi ndalimi i pjesshëm i...
spot_imgspot_img