Takim i grupeve të punës të koalicionit Alternativa dhe ASH për harmonizimin e programit zgjedhor – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Takim i grupeve të punës të koalicionit Alternativa dhe ASH për harmonizimin e programit zgjedhor

Mbrëmë në selinë e Alternativës u zhvillua takimi i dytë mes grupeve të punës të koalicionit AlternAtivA & Aleanca për Shqiptarët.

Në takim u fol për programin zgjedhor me të cilin do të garohet në zgjedhje dhe u diskutuan mundësitë e përpilimit të një programi të përbashkët, që do të jetë ofertë konkrete për qytetarët tanë në zgjedhjet e 12 prillit.

Këto takime do të vazhdojnë edhe në ditët e ardhshme deri në finalizimin e këtij dokumenti.

Ndryshimi vjen më 12 Prill!

Alternativa

Related posts

7 jetimat nga Haraçina bëhen me shtëpi të re. Buçi apel banorëve: Ndihmojuni

Televizioni Koha

Lul Raka bën thirrje: Rrini në shtëpi, fitorja është e sigurt

Televizioni Koha

Ekspertët gjerman: Personat nën 60 vjeç të mos e marrin dozën e dytë të vaksinës AstraZeneka

Televizioni Koha

Leave a Comment