Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Talat Xhaferi: Nëse duhet ti hiqet imuniteti ndonjërit për rastin “Reket”, deputetët do ti sjell nga pushimi për votim - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Talat Xhaferi: Nëse duhet ti hiqet imuniteti ndonjërit për rastin “Reket”, deputetët do ti sjell nga pushimi për votim

Kryeparlamentari, Talat Xhaferi, nuk ka dashur të komentojë spekulimet lidhur me përfshirjen eventuale të deputetëve në rastin “Reket” të cilin rast e ka ngritur Prokuroria për ndjekje të krimit të organizuar.

Mirëpo, ai theksoi se nëse është e nevojshme për diçka të tillë dhe arrin kërkesa për heqje të imunitetit për ndonjërin nga deputetët, edhe pse gushti do të jetë pushim për Kuvendin dhe deputetët ai ka theksuar se nuk do ta ndalojë që ti mbledhë deputetët për të shqyrtuar rreth kësaj çështje./Alsat

Related posts

I dyshuari i dytë në rastin “Haraçi” Zoran Milevski, dërgohet në arrest shtëpiak

Televizioni Koha

Filipçe: 1.2 milionë qytetarë do ta marrin vaksinën kundër COVID-19

Televizioni Koha

Gjykata ende nuk ka kërkuar nga SPB arrestimin e Boban Iliç!

Televizioni Koha

Leave a Comment