30/11/2023
10.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Taravari dorëzoi kandidaturën për kryetar të Aleancës për Shqiptarët

Ushtruesi i Detyrës, kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari, sot para Komisionit në zyrën qendrore të partisë në Tetovë dorëzoi kandidaturën për kryetar të Aleancës për Shqiptarët.

Ai tha se ka mbledhur mbi 400 nënshkrimet nga pothuajse të gjitha degët, dhe se shpreson që do të marrë besimin në Kongresin e partisë.

Të fundit