27/05/2022
28.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Taravari: Raveni i vendosur në rrugën e rilindjes së Gostivarit

“Raveni është i vendosur të ecë në rrugën e rilindjes së Gostivarit!
Këta njerëz të shkëlqyer janë pjesë e historisë që do të shkruajë gjatë për ta!
Voto Ravenin! Voto Gostivarin! Rretho 6!”, ka shkruar kryetari dhe kandidati i ASH-AAA për Gostivarin, Arben Taravarin.

Të fundit