Të paktën pesë të vdekur në një zjarr në Ankara – Tv Koha
Rajon

Të paktën pesë të vdekur në një zjarr në Ankara

Pesë njerëz kanë humbur jetën, ndërsa 11 janë lënduar në zjarrin që ka shpërthyer në një ndërtesë banimi në një zonë industriale në Ankara.

Në ndërtesë ka pasur të akomoduar afganë, të cilët në katin e parë kanë deponuar letër për reciklim.

Ende hetohet shkaku për zjarrin. mb/

Related posts

Tërmeti shkatërrimtar në Turqi – Pallate të shkërmoqura dhe njerëz të traumatizuar (VIDEO)

Televizioni Koha

8 raste të reja me Covid-19 në Serbi, 65 të infektuar në total

Televizioni Koha

Ekspertiza në rastin Dehari, GLPS kërkon që të hetohen të gjithë zyrtarët shtetëror përfshirë prokurorët, policët dhe mjekët ligjorë

Televizioni Koha

Leave a Comment