Tentim vrasje në Pejë, 6 të arrestuar - Tv Koha
Emisione Kronika e Zeze Lajme Rajon

Tentim vrasje në Pejë, 6 të arrestuar

Gjashtë persona janë arrestuar, bënë të ditur Policia e Kosovës.

Të arrestuarit janë përfshirë në një konflikt dhe janë rrahur brenda një lokali. Si pasojë e rrahjes një person i gjinisë mashkullore, një person ka pësuar lëndime të rënda trupore nga mjetet e forta me të cilat është goditur dhe po trajtohet në QKUK.

Ngjarja ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit, në fshatin Raushiq të Pejës.        Të dyshuarit intervistuar, njëri prej tyre është dërguar në mbajtje, kurse të tjerët janë liruar me urdhër të prokurorit.

Related posts

Flota e re e autoambulancave të emergjencave civil, gati të vijë nga Turqia

Televizioni Koha

Melburni prej sot është nën karantinë të plotë (video)

Televizioni Koha

‘Instikti i mbijetesës’ banorët e një pallati në Durrës, lidhin çarçafët dhe kacavirren nga ballkoni

Televizioni Koha

Leave a Comment