Tërmet i fuqishëm godet Greqinë – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni Rajon

Tërmet i fuqishëm godet Greqinë

Një tërmet i fuqishëm ka goditur Greqinë pak minuta më parë. Tërmeti ka tronditur zonën e Kretës dhe ka qenë 6 ballë.

Raportohet se janë prekur dhe zonat e Peloponezit dhe Athinës. Tërmeti u regjistrua në orën 8:23 të mëngjesit. Njoftimi u dha nga Instituti Euro-Mesdhetar.

Epiqendra e tërmetit ishte 74 km në perëndim të Chania.

Related posts

Maqedoni, regjistrohen 1.100 të sëmurë nga gripi

Televizioni Koha

Nëse ka rritje të numrit të të infektuarve me KOVID-19 përsëri do të ketë masa restriktive

Televizioni Koha

Tetova vulos fitoren e madhe të Lëvizjes Besa dhe koalicionit “Mundemi”

Televizioni Koha

Leave a Comment