30/11/2023
9.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Tërmet me magnitudë 3.2 të shkallës Rihter është ndjerë para pak minutash në Tetovë

Epiqendra e tërmetit ishte afër fshatit Tenovë
Një tërmet me magnitudë 3.2 të shkallës Rihter është ndjerë para pak minutash në Tetovë, Shkup dhe rrethinë.
Siç njofton Qendra Sizmologjike Evropiane-Mesdhetare, epiqendra e tërmetit ka qenë rreth 15 kilometra në verilindje të Tetovës, në thellësi prej 5 kilometrash.

Të fundit