Tërmeti me magnitutë 6.4 shkundi Shqipërinë, raportohet për dëme – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni Rajon

Tërmeti me magnitutë 6.4 shkundi Shqipërinë, raportohet për dëme

Një tërmet i fuqishëm ka shkundur vendin tonë para pak minutave.

Tërmeti ishte me magnitutë 6.4 dhe është ndjerë në të gjithë vendin.

Korrespondentët e Top Channel bëjnë me dije se në qytetin e Durrësit ka dëme të shumta. Një pallat është dëmtime të mëdha dhe disa persona kanë ngelur brenda.

Durrësi është pa drita.

Top Channel

Related posts

Vriten dy të rinj në Çair,MPB me detaje: Ja identiteti i viktimave në Fushë Tophanë

Televizioni Koha

Koronavirusi në mars e uli numrin e turistëve për 67,3 për qind

Televizioni Koha

5 të vdekur dhe 35 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

Televizioni Koha

Leave a Comment