Tërmeti/ Shemben tre pallate në Thumanë, raportohet për vi ktima – Tv Koha
Lajmi i Ditës Rajon

Tërmeti/ Shemben tre pallate në Thumanë, raportohet për vi ktima

Tre pallate raportohet se janë shembur në zonën e Thumanës si pasojë e lëkundjeve të fuqishme të tërmetit të regjistruar një orë më parë, me magnitudë 6.4 ballë.

Paraprakisht raportohet se nga shembja e pallateve në zonën e Thumanës ka disa vi ktima. Ky informacion mbetet ende i pakonfirmuar nga autoritetet, por banorët kanë njoftuar se dyshohet për më shumë se një vik timë.

Forcat zjar rfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe të ndihmuar nga disa banorë po punojnë për nxjerrjen e të pla gosurve nga rrënojat.

Related posts

Vebi Bexheti: HATIXHEJA E HONEYLANDIT MES BIQIRLISË E HOLIVUDIT

Televizioni Koha

Sot intervistohet polici që dyshohet se abuzoi me 16 vjeçaren nga Drenasi

admin-tvkoha

Vetëm 12 nga 100 studentë, të punësuar në profesion

Televizioni Koha

Leave a Comment