Tërmeti/ Studio fillon të kërcas, të ftuarit nuk lëvizin nga vendi (VIDEO) – Tv Koha
Botë

Tërmeti/ Studio fillon të kërcas, të ftuarit nuk lëvizin nga vendi (VIDEO)

Në momentin që ka rënë tërmeti i fuqishëm në Turqi, në një televizon kanë qenë duke zhvilluar një emision live dhe normalisht gjithçka është filmuar nga kamerat.
Edhe pse studio fillon që të kërcasë, të pranishmit nuk kanë lëvizur nga vend, diçka që normalisht duhet që të zbatohet nga të gjithë.

 

Related posts

Sërfisti amerikan përpihet nga pesë dallgë gjigante

Televizioni Koha

Virusi “Nipah” nuk është i ri por eksziston nga viti 1999 si dhe OBSh-ja nuk ka paralajmëruar pandemi të re

Televizioni Koha

Pentagoni prezanton çipin që zbulon Covid-19 nën lëkurë

Televizioni Koha

Leave a Comment