03/10/2023
11.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Tetovë, merr flakë një depo

Zjarr i madh ka kapluar një objekt në dalje të Tetovës, gjegjësisht përball Vero Jumbo në afërsi të stacionit të autobusëve, përcjell TV KOHA. Objekti është përdorur si fabrikë dhe depo për prodhimin e materialeve për ndërtimtari. Zjarrfikësit po mundohen të lokalizojnë flakët. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar ose viktima nga zjarri.

 

 

 

Të fundit