Thaçi takohet me ish kryeministrin Ramush Haradinaj – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Thaçi takohet me ish kryeministrin Ramush Haradinaj

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare realizoi takim me ish kryeministrin e Republikës së Kosovës z. Ramush Haradinaj.
Në takim u bisedua për çështje që i përkasin interesit publik shqiptar në Ballkanin Perëndimor. Temë tjetër kyçe ishin edhe zgjedhjet e 12 prillit në të cilat Menduh Thaçi dhe PDSH garojnë me platformën politike që fokusohet në demokracinë konsensuale dhe buxhet proporcional.INA

Related posts

Veljanovski: Nuk ka nevojë për 5 nënkryetarë në Kuvend

Televizioni Koha

Regjistrohen 1.822 raste të reja me virus

Televizioni Koha

Në Gjermani hapet qendra për njohjen e diplomave për punëtorët e huaj

Televizioni Koha

Leave a Comment