Thyhet premtimi i Facebook? Rrjeti mund të bëhet me pagesë – Tv Koha
Botë

Thyhet premtimi i Facebook? Rrjeti mund të bëhet me pagesë

Facebook mund të thyejë premtimin se platforma do të jetë gjithmonë falas. Kohët e fundit, gjiganti social ka ndryshuar sloganin në faqen kryesore.

Nga një raport i Businnes Insider, thuhet se nga “Është falas dhe gjithmonë do të jetë”, e ka kthyer në “Është e shpejtë dhe çdo njeri mund të bashkohet”.

Ndryshimi thuhet se ka ndodhur rreth datave 6-7 gusht dhe tani kanë nisur dyshimet se duhet paguar për të patur akses në rrjetin social.

Por kompania Facebook nuk ka bërë ende asnjë deklaratë për këtë dhe platforma vijon të funksionojë falas.

Si ishte

Related posts

“Tërmet” në qeverinë britanike, Johnson shkarkon tetë ministra

Televizioni Koha

Vëllau i Xhorxh Flojd e dënoi dhunën, kërkon paqe

Televizioni Koha

Turizmi botëror do të humb mbi 22 miliardë dollarë për shkak të epidemisë së koronavirusit të ri

Televizioni Koha

Leave a Comment