Tragjedi në Likovë, humb jetën një person duke punuar – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Tragjedi në Likovë, humb jetën një person duke punuar

Më datë 21.03.2020 në ora 14 e 30 minuta, në territorin e fshatit Hotël te lokaliteti i njohur “Kraishtë” deri sa A.S. (70) nga fshati Hotël-komuna Likovë, ka punuar në sanimin e rezervuarit të ujit që e ka shfrytëzuat për nevojat e veta.

Ai është futur në gropën e thellë 4 metra me çrast është mbuluar nga toka e shembur dhe ka ndërruar jetë, transmeton Gazeta Lajm. Hetime ka kryer një ekip nga SPB Kumanovë. Me urdhër të Prokurorit publik trupi i pajetë i është dorëzuar familjes.

Related posts

Thaçi: Ti respektojmë standardet ndërkombëtare për zgjedhje të lira

Televizioni Koha

Arrestohen pesë persona nga Tetova te të cilët është zbuluar drogë

Televizioni Koha

Filloi prishja e objekteve për hapjen e trasesë në pjesën e parë të bulevardit Blagoja Toska!

Televizioni Koha

Leave a Comment