Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Tre kiosqe janë djegur në “Kej 13 Nëntori” në Shkup - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Tre kiosqe janë djegur në “Kej 13 Nëntori” në Shkup

Pas inspektimit të kryer nga MPB-ja për MIA-n konfirmuan se në “Kej 13 Nëntori” në Shkup në orët e hershme të mëngjesit të sotëm janë djegur tre kiosqe, nga të cilat njëri është objekt hotelierik.

Zjarri është shuar nga ana e Brigadës së zjarrfikësve, por ende nuk dihen arsyet për shpërthimin e tij dhe sa është dëmi i shkaktuar material.

Nga Brigada e zjarrfikësve informojnë se kanë intervenuar me dy automjete dhe gjashtë zjarrfikës, në sipërfaqe të përfshirë me zjarr rreth 70 metra katrorë. Zjarri tërësisht është shuar rreth orës 06:30 minuta.

Zjarri është paraqitur në SPB Shkup sot në mëngjes orën 04:28 minuta. fb/

Related posts

Rasti i katërt me koronavirus, është sëmurë drejtoresha e Klinikës për sëmundje të lëkurës

Televizioni Koha

RMV, 1 vit nga kur ju vendos çelësi shkollave, UNShM-ja i dha notën më të dobët MASh-it: Kishit 1 vit, dështuat

Televizioni Koha

FMN me projeksionin e ri parashikon këtë vit rënie prej 4 për qind të BPV-së por vitin e ardhshëm rritje prej shtatë për qind

Televizioni Koha

Leave a Comment