Kronika e Zeze Rajon

Tre persona humbin jetën prej bombolës së gazit

Tre persona kanë humbur jetën prej bombolës së gazit gjatë mesditës së sotme, teksa një i katërt ndodhet në gjendje të rëndë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Ostren i Madh, në Bulqizë, në një banesë, ku viktimat janë pjesëtarë të një familjeje.

Nga të dhënat paraprake flitet për tre persona të cilët janë gjetur të vdekur paraditen e sotme dhe një person tjetër të plagosur rëndë, si pasojë e rrjedhjes së bombolës së gazit.

Konkretisht viktimat janë nëna Rajmonda Tola, rreth 40 vjeçe, djali Fatjon Tola 14 vjeç dhe vajza 19 vjeç, emri i së cilës nuk është bërë me dije.

Lidhur me këtë ngjarje hetimet janë në vijim, ndërkohë që detajet janë ende të pakta, ku në vendin e ngjarjes është dërguar një ambulancë.

Sakaq e plagosur ka mbetur vajza tjetër e familjes e moshës 16-vjeçare, gjendja e të cilës paraqitet kritike.

Related posts

Gëzimi ju kthye në tragjedi, erdhën nga Anglia se do fejonin vëllain por përfundojnë nën gërmadha

Televizioni Koha

Babai i Egzonit kërkon ndihmë për shërimin e djalit, thotë se ka vënë në shitje edhe shtëpinë për kurimin e tij

Televizioni Koha

Jep dorëheqje Lulzim Basha (FOTO)

Televizioni Koha

Leave a Comment