Tre persona me armë grabisin një 27-vjeçar në Saraj – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Tre persona me armë grabisin një 27-vjeçar në Saraj

Para një banke dje në Saraj të Shkupit, tre persona duke kërcënuar me pushkë automatike, kanë grabitur një 27-vjeçar nga fshati Krushopek.

Siç informojnë nga Ministria e Brendshme, grabitësit morën një thes me para dhe u larguan nga vendi i ngjarjes.

Po merren masa për zbardhjen e rastit./Telegrafi/

Related posts

KSHZ: Nuk kemi filluar përgatitje për zgjedhjet e parakohshme, e respektojmë dekretin qeveritar

Televizioni Koha

Itali: Lajmet nga disa ekipe nuk janë të mira

Televizioni Koha

Forumi Investues i Odës: Derisa domatet presin nëpër kufij, shndërrohen në keçap

Televizioni Koha

Leave a Comment