Kronika e Zeze Maqedoni

Tre të lënduar në aksident trafiku | VIDEO

Të enjten  rreth orës 18 e 10 minuta në rrugën regjionale Tetovë-Zhelinë, në afërsi të mbikalimit për në fshatin Trebosh, ka ndodhur aksident  trafiku në të cilën janë aksidentuar dy automjete me targa të Tetovës edhe atë kamion”Mercedes” të cilin e ka drejtuar 48-vjeçari H.A. nga Reçica e Madhe dhe vetura “Opel korsa” të cilën e ka drejtuar 18 vjeçari M.B. nga fshati Saraqinë.Në këtë aksident, dy shoferët dhe shoqëruesi në veturën “Opel Korsa” 19 vjeçari B.S, gjithashtu nga fshati Saraqinë, kanë pësuar lëndime të rënda trupore dhe janë dërguar për ndihmë mjekësore në Spitalin klinik të Tetovës.Me autorizim të Prokurorit publik, inspektim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi nga SPB Tetovë.

Related posts

“Monstra”: Fetai pyet nëse është kërkuar ekstradim për të akuzuarit Demiri dhe Ismailloviq

Televizioni Koha

Në të njëjtën kohë qytetarët protestojnë në Drenas, dhe deputetët diskutojnë në Kuvend, për rastin e 16 vjeçares

admin-tvkoha

Nënshkruhen më shumë marrëveshje për bashkëpunim bilateral mes Shkupit dhe Athinës

Televizioni Koha

Leave a Comment