Trupi i pajetë i një gruaje gjendet në Veles – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Trupi i pajetë i një gruaje gjendet në Veles

 

Policia dje ka gjetur trupin e një gruaje në banesë në rrugën “Hristo Tatatarçev” në Veles.

Trupi i të ndjerës është identifikuar dhe bëhet fjalë për një 85-vjeçare S.Z nga Velesi.

“Mjeku nga Shërbimi i Urgjencës Mjekësore Veles konstatoi vdekjen pa gjurmë dhune. Me urdhër të prokurorit publik, trupi i të ndjerës është dorëzuar për autopsi në Institutin e Mjekësisë Ligjore – Shkup. Në vendin e ngjarjes është bërë ekspertizë”, informojnë nga SPB Veles./Telegrafi/

Related posts

Infektologu Tetovar Ilir Demiri heroi ynë në betejën kundër COVID-19!

Televizioni Koha

LAMM: Nesër skadon afati për mbajtjen e pajisjeve dimërore në automjete

Televizioni Koha

Janevski: Disa anëtarë të së njëjtës familje mund të marrin vauçer 6.000 denarë për pushimet verore

Televizioni Koha

Leave a Comment