• Home
  • Sport
  • Valverde i pakënaqur: Nuk më interesojnë gjuajtjet por rezultati
Lajmi i Ditës Sport

Valverde i pakënaqur: Nuk më interesojnë gjuajtjet por rezultati

Barazimi që Barcelona mori ndaj Lyonitt nuk e ka kënaqur trajnerin e katalansve, Ernesto Valverde. Ai pas përfundimit të ndeshjes u shpreh se ‘niveli i lojës dhe përkushtimin që pashë në fushë më pëlqyen, por megjithatë më i rëndësishmi, rezultati është ai që nuk më kënaq aspak’.

“Mendoj se 25 goditje janë shumë por realisht nuk di çfarë të them dhe si ta komentoj. Nuk më interesojnë shumë ato gjuajtje por më intereson ajo që kemi dhënë në fushë dhe ajo që kemi marrë nga fusha”, u shpreh Valverde.

Related posts

Ndërron jetë në spital 30-vjeçari që u plagos me armë zjarri

admin-tvkoha

UA dyfishuan pagat,por një pjesë e kirurgëve po vazhdojnë grevën –kanë një kërkesë tjetër

admin-tvkoha

Strugë, Shkup, Tetovë, tre vr**je për tre ditë!

Televizioni Koha

Leave a Comment