Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Vazhdojnë kërkimet pas të riut që u zhduk në ujërat e Liqenit të Prespës - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Vazhdojnë kërkimet pas të riut që u zhduk në ujërat e Liqenit të Prespës

Kërkimet për të miturin i cili u zhduk në Liqenin e Prespës ka vazhduar në orët e hershme të mëngjesit dhe do të zgjat deri në gjetjen e tij.

Për shkak të kushteve të motit, dje kërkimet janë ndërpre përkohësisht.

Në stacionin e policisë në Resnjë pardje në ora 18:18 nga Ndihma e shpejtë mjekësore është lajmëruar se në lagjen turistike “Pretor” në ujërat e Liqenit të Prespës është zhdukur një 16 vjeçar nga Resnja. fab/

Related posts

Gjermani/Kovid-19: Rritet numri i të invektuarve dhe të vdekurve

Televizioni Koha

Prej sot në dispozicion 75 milionë euro për kompanitë

Televizioni Koha

Komunikacioni në Maqedoni, mbetje të borës në disa vende

Televizioni Koha

Leave a Comment