Vdes në moshën 30-vjeçare këngëtarja e njohur – Tv Koha
Kronika e Zeze Lajmi i Ditës

Vdes në moshën 30-vjeçare këngëtarja e njohur

Këngëtarja e njohur amerikane Cady Groves, ka ndërruar jetë në moshën 30-vjeçare.

Kështu kanë raportuar mediat ndërkombëtare, duke u thirrur në burimet e tyre të afërta që e kanë lidhur vdekjen e saj me shkaqe natyrore.

Miq dhe familjarë kanë shprehur pikëllimin e tyre pas humbjes së saj në moshë të re.

Kujtojmë që këngëtarja ishte autore e shumë hiteve si: “This Little Girl”, “Oh darlin”, “Forget You” dhe “Love Actually”.

Related posts

Vazhdon kaosi me dokumentet personale, opozita kritikon MPB-në

Televizioni Koha

QEVERIA DHE KOMUNA “HARRUAN” INVESTIMET NË KODRËN E DIELLIT

Televizioni Koha

Gjendet trupi i pajete i një femre i mbështjelle në qese plastike

Televizioni Koha

Leave a Comment