VIDEO/ Nuk ka qetësi në Turqi, Pas tërmetit pallati shumë katësh përfshihet nga flakët – Tv Koha
Botë

VIDEO/ Nuk ka qetësi në Turqi, Pas tërmetit pallati shumë katësh përfshihet nga flakët

Një tërmet 6.8 ka tronditur Turqinë dhe deri më tani janë konfirmuar 4 të vdekur nga ministri.
Pas tërmetit një pallat shumë katësh është përfshirë nga flakët dhe nuk dihet se nga erdhi ky zjarr dhe nëse ka persona të bllokuar brenda.Top Channel

Related posts

Ginzburg: Rusia deri në fund të verës do ta regjistrojë vaksinën kundër koronavirusit

Televizioni Koha

Gjermani/Kovid-19: Mbi 4.000 të infektuar nga virusi, 86 raste të vdekjes

Televizioni Koha

Komisioni Evropian paralajmëron hapje të koordinuar të kufijve në BE

Televizioni Koha

Leave a Comment