04/06/2023
15.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

VIDEO: Shpërthimi i një furgoni në qendër të Milanos, kan mar flakë një ndërtesë dhe disa automjete

Edicioni online i të përditshmes italiane La Repubblica raportoi se një automjet që përmbante depozita oksigjeni shpërtheu, duke shkaktuar një “efekt domino” shpërthimesh në automjetet aty pranë.

Të paktën pesë makina dhe katër motoçikleta kanë marrë flakë, raporton La Repubblica.

Të fundit