03/10/2023
16.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Video/ Tërmeti shemb ndërtesa në Durrës, ja pamjet e rënda

Durrësi është qyteti më i prekur nga tërmeti që shkundi vendin tonë në orën 3:54.

Raportohet se ka dëme të rënda në banesa. Një pallat është shembur ndërsa banorët janë bllokuar dhe kërkojnë ndihmë.

Në videon e mëposhtme ju tregojnë dënmet në Durrës.

Të fundit