Vodno – njohja për nga afër – Tv Koha
Maqedoni

Vodno – njohja për nga afër

Idetë megalomane për ndërtim në Vodno nuk ndalen pa marrë parasysh se ekspertët e tërheqin vërejtjen se urbanizimi agresiv e asgjësojnë natyrën në malin, e ndryshon klimën në Shkup dhe shkakton vend-rrëshqitje të rrezikshme për jetën e qytetarëve.

 

Related posts

Publikohen emrat që BDI propozoi në qeveri për drejtorë të rinj

Televizioni Koha

Njëzet e tre raste të reja me Kovid-19, katër të vdekur dhe 111 të shëruar

Televizioni Koha

Sindikata e policisë kërkon që Qeveria të miratojë dekret për pagesën e shpërblimit për punonjësit policorë

Televizioni Koha

Leave a Comment