Vrasje në Gostivar/ Burri godet gruan me sëpatë - Tv Koha
Kronika e Zeze Lajmi i Ditës Maqedoni

Vrasje në Gostivar/ Burri godet gruan me sëpatë

Në fshatin Banjishnicë të Gostivarit, burri me sëpatë ka goditur për vdekje gruan e tij. Rastin në polici e ka denoncuar djali i viktimës, përcjell Gazeta Express.

Në orën 06:43 V.I. i lindur në vitin 1987 ka denoncuar se babai i tij B.I. i moshës 67 vjeçe me sëpatë në dhomën e gjumit ka mbytur gruan e tij XH.I. e lindur në vitin 1960, pas çka është larguar në drejtim të panjohur.

Organet kompetente menjëherë kanë dalë në vendngjarje dhe po hetojnë rastin.

Related posts

Sllovenia i dërgon në karantinë shtetasit nga vendet e Ballkanit

Televizioni Koha

BDI- Gostivar hapi Shtabin zgjedhor

Televizioni Koha

Unioni i nxënësve të shkollave të mesme mbetet në vendimin për protestën për ditën e hënë

Televizioni Koha

Leave a Comment