Vuçiq kollitet gjatë konferencës për media, thotë se shumëkush do të gëzohej të ishte coronavirusi – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Vuçiq kollitet gjatë konferencës për media, thotë se shumëkush do të gëzohej të ishte coronavirusi

Presidenti i Republikës së Serbisë Aleksandar Vucic sot u kollit shumë pasi piu ujë.

Ai u kollit për më shumë se dhjetë sekonda dhe ky ishte një çast i mundimshëm për të, transmeton Telegrafi.

Vuçiç tha se ai u kollit vetëm pasi pinte ujë.

“Unë vetëm u kollita, për të mos u shqetësuar, nuk është coronavirusi. E di se shumë do të ishin të lumtur nëse do të ishte një coronavirus, por nuk është”. tha ai.

Deri më tani, 12 raste të infeksionit me coronavirus janë raportuar në Serbi, dhe janë futur në karantinë. /Telegrafi/

Related posts

Selami:Për 3820 bletarë u paguan subvencionet

Televizioni Koha

Akademiku shqiptar nga Tetova fiton çmim në Turqi për librin mbi ilahitë e fshehura të Ballkanit

Televizioni Koha

Mbi 183 mijë të vetregjistruar në regjistrimin e popullsisë

Televizioni Koha

Leave a Comment