Xhepçishti në zi, ndahet nga jeta 36 vjeçari Mendim Idrizi - Tv Koha
Kronika e Zeze Lajmi i Ditës Maqedoni

Xhepçishti në zi, ndahet nga jeta 36 vjeçari Mendim Idrizi

Mendim Idrizi 36 vjet biznismen nga Xhepçishti i Tetovës, nuk i ka mbijetuar komplikimeve të rënda që i janë paraqitur pasi është mjekuar nga virusi Covid-19 në Klinikat e Shkupit dhe sot në orët e hershme të mëngjesit ka ndëruar jetë.

Mendim Idrizi ka qenë ndër webmasterat e portalit Shqipmedia, pastaj ka punuar në kompaninën Renova si menaxher i teknikës dhe kompjuterëve ndërsa viteve të fundit kishte hapur një biznes të madh me makineritë e reja teknologjike.

Ishte djali i vetëm i familjes. Ka lënë pas gruan dhe fëmijët.

Varrimi bëhet me xhematin e iqindisë.

Related posts

Tanasoski: Importi dhe eksporti i mallrave i rregullt dhe pa kurrfarë pengesa

Televizioni Koha

Kërkohet mbyllja e lokaleve deri në fund të dimrit

Televizioni Koha

Dy të vdekur gjatë përplasjes së dy motoçikletave në rrugën Veles-Gjevgjeli

Televizioni Koha

Leave a Comment