Zaev pyetet se çfarë ndodhi në Lagjen e Trimave në Kumanovë, ja përgjigja e tij? (VIDEO) – Tv Koha
Maqedoni

Zaev pyetet se çfarë ndodhi në Lagjen e Trimave në Kumanovë, ja përgjigja e tij? (VIDEO)

Kryeministri dhe lideri i LSDM, Zoran Zaev në debatin në Klik Plus është pyetur se çfarë ka ndodhur më 9 maj të 2015 në Lagjen e Trimave në Kumanovë, përcjellë INA.

Por pas kësaj pyetje, Zaev ka thënë që më mirë për këtë çështje të pyetet Prokuroria, ndërsa ai më parë ka shprehur qëndrimin e tij se ishte një skenarë për të parandaluar publikimin e materialeve të përgjimeve.

Related posts

Kërkohet përfundimi i rregullimit të rrugës për në Kodrën e Diellit

Televizioni Koha

Zaevi dhe Ahmeti në takim në Klubin e deputetëve në orën 14

Televizioni Koha

Filipçe: Sistemi shëndetësor po përballet me sfidën më të madhe që nga fillimi i krizës

Televizioni Koha

Leave a Comment