Zekiri:Likova është bashkë me Koalicionin MUNDEMI - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Zekiri:Likova është bashkë me Koalicionin MUNDEMI

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamet Zekiri sot deklaroi se, “Likova është bashkë me Koalicionin MUNDEMI pasiqë beson se në 4 vitet e ardhshme do të bëjmë edhe shumë për të gjithë qytetarët e vendit”

Ai tha se ky koalicion ka realizuar projekte të ndryshme dhe kapitale, por se mundet akoma më shumë.

“Nëse për 2 vjet e gjysëm antarësuam vendin në NATO, hapëm bosedimet me BE-në, rritëm rrogat, ndihmat socjale bashkë me qytetarët pas 15 korrikut #Mundemi dhe do të bëjm #EdheMëShumë #EdheMëMirë. #VotoPërNumrin 3”, u shpreh Zekiri.(INA)

Related posts

Kurc: Ballkani Perëndimor nuk duhet të lihet i vetëm në krizën e koronës

Televizioni Koha

Koalicioni “Tash është Koha” sonte do të marshojë për shkak të shkeljes së të drejtës së votës

Televizioni Koha

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 118 raste të reja të covid-19 në Tetovë 20 raste të reja

Televizioni Koha

Leave a Comment