04/10/2023
15 C
Tetovo

Të tjera lajme

Zendeli dhe Shabani, biseduan me banorët e Forinës/Pasi kërkesat i kishin të shumta, andaj përqafuan programin tonë

“Në vazhdën e fushatës tonë sonte së bashku me bartësin e listës, Dashmir Arifi, zëvendësministrin e Arsimit, Arafat Shabani, bashkëbiseduam me banorët e Forinës. Kërkesat e tyre janë të shumta, andaj përqafuan programin tonë #përGostivarin ku ofrojmë zgjidhje konkrete të problemeve që i kanë vendbanimet tona!”, ka shkruar kandidati i BESËS, për Gostivarin, Fadil Zendeli.

Të fundit