Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Zjarr me përmasa të madha shihet në atarin e malit të fshatit Gjurgjevisht - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Zjarr me përmasa të madha shihet në atarin e malit të fshatit Gjurgjevisht

Digjet mali mbi fshatin Gjurgjevisht të komunës së Vrapçishtit , rrezikohen banorët Zjarr me përmasa të madha shihet në atarin e malit të fshatit Gjurgjevisht ndërsa ekipi I zjarrfikësve ka dështuar që të shuaj zjarin për shkak se nuk mund të depërtojnë me mjetet e tyre deri tek zjarri, ndërsa banorët kërkojnë ndihmë sepse nëse zjarri nuk fiket për disa orë sic thonë ata I njejti do ta kaploj edhe fshatin. Në vazhdim disa fotografi ./TV KOHA/

Related posts

GRUBI-TIGANJ: MBËSHTETJE KROATE PËR ZGJERIMIN

Televizioni Koha

9.123 persona janë vaksinuar brenda një dite, tregon Filipçe

Televizioni Koha

Në garën për deputetë 1.578 kandidatë dhe 15 koalicione dhe parti

Televizioni Koha

Leave a Comment