Zyrtare: 150 të plagosur nga tërmeti që tronditi sot Shqipërinë – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni Rajon

Zyrtare: 150 të plagosur nga tërmeti që tronditi sot Shqipërinë

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirlliu thotë se deri tani janë 150 persona të plagosur që kanë shkuar në spitalet e Tiranës, Durrësit, Kurbinit, etj., me pasoja të ndryshme fizike.

Sakaq në Thumanë ka raportime për humbje në njerëz. Në raporte të pakonfirmuara flitet për 3 persona të vdekur.

Po ashtu raportohet edhe për një të vdekur në Tiranë. Noa.al kërkoi të dhëna zyrtare mbi këto raportime, por ende nuk ka një konfirmim.

Related posts

Kallëzim penal kundër një personi nga Shkupi i cili ka dërguar tekst me gjuhë të urrejtjes deri te një funksionar dhe Qeveria

Televizioni Koha

LSDM: MICKOSKI KEQPËRDOR FAMILJET E VIKTIMAVE

Televizioni Koha

Kolona të gjata në vendkalimet kufitare në Tabanoc dhe Bogorodicë

Televizioni Koha

Leave a Comment