27/05/2024
13.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksident i rëndë në Shkup

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në në Çairçank të Shkupit. Një veturë me targa të Shkupit është rrokullisur.

Akoma muk ka informacione për të lënduar, ndërsa policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po heton se si erdhi deri te aksidenti.

Të fundit