28/05/2024
20.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Arben Taravari dhe Bilall Kasami sot vizituan Kodrën e Diellit

Së bashku me kandidatin për president z.Arben Taravari sot për vizitë qëndruam në Kodrën e Diellit. Së bashku me afarist, pronarë të lokaleve, hotelierive dhe me banorë të ndryshëm diskutuam mbi zhvillimin e Kodrës Diellit dhe infrastrukturën e saj, e cila fatkeqësisht me dekada e lënë pas dore nga pushteti qendror.
Ndryshimi të cilin ne do e sjellim, sigurisht se do e prek edhe Kodrën e Dielit!

Të fundit