29/02/2024
10.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Grabitje e armatosur në një barnatore në Shkup, MPB jep detaje

Ministria e Punëve të Brendshme informon se mbrëmë ka ndodhur një grabitje e armatosur në një barnatore në rrugën “Fevruarsi pohod” në Lisiçe të Re.

Nga MPB thonë se denoncimin e kanë marrë rreth orës 21:30, kur një person me pistoletë është futur në barnatore dhe e ka kërcënuar të punësuarën.
I armatosur nga e punësuara ka marrë fitimin ditor.

Nga MPB thonë se ndërmarrin masa për zbardhjen e plotë të rastit./Telegrafi/

Të fundit