12/07/2024
33.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Zjarri përfshin urën e Hekurudhës në Shkup

Një zjarr i madh ka kapluar mbrëmë urën e hekurudhës pranë stacionit hekurudhor dhe qendrës tregtare East Gate në Shkup,. Zjarri ka shpërthyer mbrëmë, ndërsa është djegur instalimi i energjisë elektrike dhe i ngrohjes.

Zjarri arriti të shuhet mbrëmë, ndërsa ura është e mbyllur për qarkullim nga policia derisa të përcaktohet qëndrueshmëria dhe siguria e saj.Brenda ditës së sotme policia duhet të jap më shumë detaje.

Të fundit