12/07/2024
32.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

202 raste të reja dhe 2 viktima nga Kovid-19

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut, nga realizimi i 2.285 testimeve, janë regjistruar 202 raste pozitive me Kovid-19.

Janë regjistruar 201 të shëruar dhe dy viktima.

Në mënyrë shtesë në Regjistrin për persona të vdekur nga Kovid-19 janë evidentuar edhe dy viktima.

Të fundit