18/06/2024
18.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

29 raste të reja me coronavirus në Maqedoni, shkon në 114 të prekur gjithsejtë

Ministri e Shëndetësisë sot informon se janë regjistruar edhe 29 raste të reja me coronaviurs në vend.
Numri i të infektuarve me coronaviurs ka arritur në 114 persona.
Nga atje thonë se rastet me coronavirus janë nga Shkupi, Ohri, Dibra, Shtipi dhe Kumanova.

Të fundit