20/06/2024
22.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksident i rëndë trafiku në Shkup, disa të plagosur

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmë në Bulevardin “Aradhet partizane”, gjatë të cilit një autoambulancë nga spitali privat “Neuromedica”, e cila po transportonte një pacient, u përplas me një automjet tjetër “Mercedes”.

Sipas informatave fillestare, një këmbësor, shoferi i “Mercedes”, dy mjekë dhe pacienti i cili ndodhej në autoambulancë u plagosën.

Të fundit