23/05/2024
11.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksident në rrugën Shkup-Tetovë, rrokulliset një veturë

Moti me shi i këtyre ditëve po shkakton probleme edhe në trafik. Një aksident i rëndë sot ka ndodhur në rrugën Shkup-Tetovë, afër grykës së Karpallakut, shkruan Zhurnal.

Për momentin nuk ka iformacione për të lënduar eventualë, por për shkak të akidentit përkohësisht është bllokuar një pjesë e autostradës. Autoritetet apelojnë që shoferët të kenë kujdes gjatë vozitjes dhe shpejtësinë e tyre ta përshtatin me kushtet në rrugë.

Të fundit